۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

قزل احمد: ادغام پومسه و کیوروگی در لیگ اتفاق بسیار خوبی است

سینا قزل احمد گفت: ادغام پومسه و کیوروگی در لیگ اتفاق بسیار خوبی است و این امر باعث چندین برابر شدن ارزش پومسه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران، سینا قزل احمد سرمربی تیم آکادمی پومسه قزل احمد در لیگ دسته یک استان تهران که موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ سال ۹۷-۹۸ شدند در گفتگو با روابط عمومی این هیئت با ابراز رضایت از برگزاری این رویداد گفت: لیگ امسال به مراتب منظم تر و با کیفیت تر از سنوات گذشته برگزار شد که صحت این مطلب را می توان از سایر تیم های حاضر در لیگ هم جویا شد.
وی افزود: در لیگ امسال هم در لیگ برتر هم در دسته یک حضور قدرتمندی داشتیم. در لیگ دسته یک قهرمان شدیم و در لیگ برتر هم تا آخرین هفته رقابتی نفس گیر با تیم آکادمی حمید نظری داشتیم و در نهایت با اختلاف یک امتیاز نائب قهرمان شدیم. البته در لیگ کشور به همراه حمید نظری یک تیم مشترک داریم اما به دلایل فنی و ایجاد انگیزه و رقابت صلاح دیدیم که در تهران به صورت مجزا حضور یابیم.
قزل احمد در خصوص برگزاری لیگ ادغامی در سال ۹۸ گفت: ادغام پومسه و کیوروگی در لیگ اتفاق بسیار خوبی است و این امر باعث چندین برابر شدن ارزش پومسه خواهد شد. پومسه در مقایسه با کیوروگی نوپاست و نیاز به دیده شدن دارد و ادغام پومسه و کیوروگی باعث گسترش آن خواهد شد. من معتقدم اگر این دو در کنار هم باشند تکواندو کاران با هر دو محیط آشنا شده و می توانند با دید بازتری انتخاب کنند. کلیات این طرح بسیار خوب است و اگر خوب اجرا شود قطعا نتیجه مثبتی خواهد داشت.
وی در خصوص شرایط پومسه تهران هم گفت: پومسه تهران در سالیان اخیر بسیار موفق بوده و تنها دلیل این موفقیت اتحاد ما بین پومسه کاران است. پومسه تهران در لیگ برتر و دسته یک و مسابقات قهرمانی کشور در سال گذشته به لطف همین اتحاد و همدلی بهترین سکو و نتایج را کسب کرد و به طور حتم اگر همین انسجام و همدلی باقی بماند ،پومسه تهران همواره در اوج خواهد ماند. تغییر نسل در ورزش قهرمانی امری اجتناب ناپذیر است اما با برنامه ریزی و استفاده از تجارب بزرگانی همچون استاد حسینعلی نظری میتوان سکوهای قهرمانی را به راحتی تصاحب کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram