۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

سکوهای قهرمانی در تصاحب تیم های تهران

در پایان هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو، هوگوپوشان شهرداری ورامین برای پنجمین مرتبه کاپ قهرمانی را بالای سر بردند، تیم دانشگاه آزاد اسلامی نایب قهرمان شد و لوازم خانگی کن بر سکوی سومی ایستاد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته هفتم (پایانی) از دور برگشت هفدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» “یادواره پانصد شهید تکواندو” (دوشنبه – ۱۵ بهمن‌ماه) با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم های تهرانی توانستند  سکوهای قهرمانی این رقابتها را از آن خود کنند که شهرداری ورامین بدون باخت و با کسب ۱۲ برد، ۲ تساوی و ۳۸ امتیاز توانست برای پنجمین مرتبه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت؛ تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۱۱ برد، یک باخت، ۲ تساوی و ۳۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و لوازم خانگی کن نیز با کسب ۱۰ برد، ۲ باخت، ۲ تساوی و ۳۲ امتیاز سوم شد.
نتایج کسب شده هفته پایانی  تیم های تهرانی به شرح ذیل است:
هفته هفتم///
تیم تعاونی انقلاب شهریار ۲ – تیم پاس قوامین ۶
تیم لوازم خانگی کن ۴ – تیم شهرداری ورامین ۴
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – تیم شرکت پالایش نفت آبادان یک
تیم ملوان نداجا ۳ – تیم صنعت مس کرمان ۵

در پایان این رقابت‌ها پیام خانلرخانی از تیم شهرداری ورامین به عنوان بهترین سرمربی جام خلیج فارس معرفی شد، امیرمحمد بخشی از تیم لوازم خانگی کن عنوان فنی‌ترین بازیکن را بدست آورد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram