۞ کلام روز:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

شیرزاد: سکوی نایب قهرمانی رام صنعت بهاره با اتکا به خردسالان خوش آتیه بهارستان بود

سرمربی تیم رام صنعت بهاره بیان کرد: هیئت تکواندو بهارستان با اتکا به تکواندوکاران خوش آتیه اش با نام رام صنعت بهاره در لیگ برتر خردسالان شرکت کرده و موفق شویم به مقام نایب قهرمانی برسیم .

قربانعلی شیرزاد در گفتگو با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر خردسالان اظهار کرد: تیم قدرتمندی را در لیگ برتر امسال شرکت دادیم ، همه آنها شاگردان خودمان در شهرستان بهارستان بودند و تا آخرین هفته هم می توانستیم در صورت برد مانع قهرمانی تیم بهین آور شویم ، اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم به طور کلی قهرمان مشخص نبود .

وی در ادامه اضافه کرد: کیفیت لیگ امسال بسیار بالا بود و نمی توانستیم ،  سال گذشته من به عنوان سرمربی همراه تیم بهین آور بودم که قهرمان شدیم اما امسال تکواندوکاران بهارستان با عنوان رام صنعت بهاره در لیگ شرکت کردند ، من از عملکرد هوگوپوشانمان راضی هستم به ویژه علی پرماس و امیرعلی مایلی که دو سال در مسابقات قهرمانی کشور خردسالان همراه تیم تهران هستند و در هر دو دوره نایب قهرمان شدند.

سرمربی تیم رام صنعت بهاره درخصوص جدی ترین حریفشان در لیگ گفت: تیم بهین آور که ترکیبی از بهترین تکواندوکاران استان تهران است، اما به نظر من تیم بازرگانی روستایی ترکیب خوبی چیده بود و رقیب سرسختی برایمان بود، اختلاف زیادی هم از نظر امتیازی با تیم نایب قهرمان نداشتند.

وی درباره کادر فنی تیم اذعان داشت: هاشم شکری به عنوان سرپرست و داود همایون و مهدی سلیمانی فرد به عنوان مربی تیم را همراهی می کردند، تیم ما در پایان لیگ برتر خردسالان علاوه برکسب مقام دوم، کاپ تیم اخلاق هم گرفت.

شیرزاد در بخش پایانی صحبت هایش بیان کرد: از مسئولان هیئت تکواندو استان تهران به ویژه مسعود لشکری، دبیر هیئت تکواندو استان تهران و احمد خمیس آبادی رئیس سازمان لیگ تشکر می کنم ، همچنین از داود همایون رئیس هیئت تکواندو بهارستان که با اعتماد به تکواندوکارانش عملکرد موفقی دارد، هیئت بهارستان دو سال که در تهران به عنوان بهترین هیئت شهرستان انتخاب می شود و این موفقیت نتیجه همدلی و یکدستی مربیان استان است .

انتهای پیام /

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram